projektový manažer s nj, ústí nad orlicí

posted
contact
kateřina šťastná - 602679854, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
ústí nad orlicí, pardubický kraj
sector
IT consultant
job type
stálý úvazek
reference number
/30/05/2018/KŠ - 212
contact

job description

Popis pozice

Náš klient se zabývá výrobou a vývojem elektrických rozvaděčů na míru dle požadavků zákazníků, dále řídicích a mechatronických systémů a kabelových sestav. Od roku 2017 také vyrábí elektrické, mechatronické, pneumatické a hydraulické systémy.

V tuto chvíli rozšiřuje tým a hledá vhodného uchazeče na pozici:

Projektový manažer s NJ

 Jaké úkoly jsou před Vámi?

·       samostatné řešení mezinárodních projektů v elektrotechnické výrobě

·       příprava a koordinace plánování a realizace malosériové výroby včetně její optimalizace

·       jednání s dodavateli a ostatními odděleními

·       partner pro zákazníky

·       zodpovědnost za termíny, kvalitu a náklady

Co očekáváme od kandidátů?

·       SŠ / VŠ vzdělání elektro (popř. odpovídající praxe)

·       zkušenosti s vedením týmu

·       zkušenosti v oblasti výroby rozvaděčů nebo kabelové výroby výhodou

·       praxi ve výrobní společnosti a zkušenosti s řízením projektů považujeme za velkou výhodu

·       aktivní znalost německého jazyka (anglický jazyk vítán)

·       organizační a vyjednávací dovednosti

·       silnou orientaci na zákazníka

·       znalost ERP (plánování podnikových zdrojů) systému zkušenost v programu SAP výhodou

·       metodický, zodpovědný a cílený způsob práce

·       flexibilita, odolnost a otevřenost k inovacím

Co Vám nabízíme?

·       stabilní zázemí rostoucí společnosti

·       odborné vzdělávání (školení, jazykové kurzy, apod.)

·       dotované závodní stravování (zaměstnanec platí 20,- Kč)

·       příspěvek na penzijní připojištění

·       zvýhodněné firemní telefonní tarify

·       volnočasové poukázky

·       odměna při pracovním výročí

·       roční bonus

·       odměna za „zdravost“ – 800 Kč

·       práci v jednosměnném provozu