projektový pracovník - konektivita, mladá boleslav

posted
contact
hana brázdilová - 770147190, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
mladá boleslav, středočeský kraj
sector
auto-moto
job type
stálý úvazek
reference number
/5/07/2018/HB - 335
contact

job description

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou automobilů, hledáme vhodného kandidáta na externí pozici: Projektový pracovník – Konektivita do Mladé Boleslavi. Máte zkušenosti s prodejem vozů? Jste komunikativní a to i v anglickém jazyce? Pak hledáme právě Vás.

Co bude náplní Vaší práce?

Poradenství a péče o zákazníka během a po předávání vozu (nutná znalost AJ na komunikativní úrovni)

Seznámení se Všeobecnými podmínkami Connect a Prohlášením

Registrace zákazníka na firemním portálu, spárování zákazníka s vozem, umožnění proaktivních služeb

Podávání informací a péče o zákazníka i během promo akcí

Administrativní podpora, příprava podkladů

Nabízíme

Zajímavou a perspektivní práci

Dovolenou navíc, stravenky, sickdays

Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem

Práci u naší největší automobilové společnosti

Místo výkonu Mladá Boleslav

Profil ideálního kandidáta

SŠ, VŠ

Znalost MS Office

Anglický jazyk min. B2 (středně pokročilý), základy němčiny vítány

Nadstandartní komunikační a organizační schopnosti

Zkušenost s prodejem vozů velkou výhodou

Zájem o automotive a o technické parametry vozu podmínkou

Asertivita, flexibilita, samostatnost

Řidičský průkaz sk.B