provozní elektrikář - stabilní zaměstnání, i absolvent!, děčín

posted
contact
michaela zeisková - 770173938, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
děčín, ústecký kraj
sector
Electrotechnics and Energy
job type
stálý úvazek
reference number
/41/04/2019/MB - t-1474
contact

job description

Pro mezinárodní výrobní společnost, která se neustále rozvíjí, rozšiřuje svou výrobu a využívá nejmodernější výrobní technologie, aktuálně hledáme zodpovědného a pracovitého elektrikáře.

co budete dělat

- pravidelná údržba strojů a zařízení

- v případě závady diagnostika a následná oprava závady stroje

- provádění pravidelných kontrol strojů a zařízení

- plánování pravidelných kontrol strojů

- proměřování přístrojů

co vám nabídneme

- práci ve stabilní společnosti

- příjemné pracovní prostředí a kolektiv

- 5 týdnů dovolené

- nadstandardní zaměstnanecké benefity (13.plat, příspěvky do PP, stravenky, jazykové kurzy, aj.)

- nadstandardní platové ohodnocení

co od vás očekáváme

- SOU vzdělání technického směru (nejlépe elektro)

- orientace v technické dokumentaci

- platná vyhláška č. 50/1978 par. 6

- zodpovědnost, pracovitost, samostatnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.