quality engineer/internal auditor, ovčáry

posted
contact
ondřej haruda - 770173951, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
ovčáry, středočeský kraj
sector
Quality and quality control
job type
stálý úvazek
reference number
/123/02/2021/OH - t-3060
contact

job description

Pro našeho klienta, který se zabývá vývojem a výrobou především systémů přepravního chlazení a klimatizací, hledáme kvalitáře s odpovědností především za zlepšování QMS a nastavení interních auditů.

• podpora implementace a vývoje QMS (ISO 9001, IATF 16949, ISO TS 22163)

• příprava a zlepšování systému interních auditů

• příprava a vedení korporátních , zákaznických a certifikačních auditů

• vedení systému metrologie

• správa interní a externí dokumentace pro jednotlivé divize společnosti

co vám nabídneme

• spolupráci v rámci stabilního týmu kvality

• prostředí americké nadnárodní společnosti

• pestrou a dynamickou náplň práce

• prostor pro kariérní růst

• motivující finanční ohodnocení

• příspěvek na penzijní připojištění

• 5 týdnů dovolené

• flexible work time

• závodní stravování

• ... a další zajímavé benefity

co od vás očekáváme

• SŠ/VŠ technického směru

• zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky

• praktická znalost norem ISO 9001 (výhodou IATF 16949, ISO TS 22163)

• schopnost provádět audit - platná kvalifikace podle ISO 9001

• znalost MS Office na uživatelské úrovni

• samostatnost, práce v týmu, flexibilita, odpovědnost

• komunikativní znalost angličtiny

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.