recepční 150 kč/hod, praha

posted
contact
petra procházková - 770112252, randstad czech republic
job type
dočasný úvazek

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
administration
job type
reference number
/110/05/2019/PP - t-1053
contact

job description

Advokátní kancelář sídlící v centru Prahy hledá kandidátky/kandidáty na pozici recepční.

Nástup od 1.6.2019.

Místo výkonu práce: Praha 8 - Karlín

Pracovní náplň:

  • zajištění chodu recepce
  • vyřizování telefonických hovorů
  • přijímání návštěv
  • objednávání kurýrních služeb, s přebírání zásilek
  • jednoduchá administrativa

co vám nabídneme

  • práci v prestižní a stabilní společnosti na DPČ
  • mzda 150 Kč/hod
  • milý kolektiv a příjemné pracoviště
  • dlouhodobá stabilní brigáda

co od vás očekáváme

- výborné komunikační dovednosti

- komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem

- uživatelská znalost práce s PC

- pečlivost, spolehlivost,

- příjemné vystupování, časová flexibilita

- předchozí praxe na recepci výhodou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.