referent nákupu, kopřivnice

posted
contact
bohumila rycková - 778702766, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
kopřivnice, moravskoslezský kraj
sector
Purchase
job type
stálý úvazek
reference number
/18/04/2021/BR - t-3246
contact

job description

Máte zkušenost na pozici nákupčího z výrobní společnosti?

Zároveň hledáte práci, kde budete mít možnost využívat angličtinu?

Máme pro Vás příležitost!

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu/kolegyni, který se stane součástí stávajícího týmu.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za nákup materiálu pro výrobu, včetně vzorků
  • Zajišťování přeprav a spolupráce při celním odbavení
  • Sledování plánu výroby, koordinace toku materiálu do výroby
  • Zadávání a průběžná aktualizace kmenových dat u nakupovaných dílů
  • Monitorování skladových zásob a jejich optimalizace
  • Schvalování faktur
  • Hodnocení dodavatelů
  • Komunikace s dodavateli tuzemskými i zahraničními
  • Úzká spolupráce se strategickým nákupem, zákaznických servisem a plánováním

co vám nabídneme

  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • dovolená 5 týdnů
  • vzdělávací kurzy, školení
  • možnost občasné práce z domova

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání s maturitou, nejlépe technického nebo ekonomického zaměření
  • Praxe v nákupu ve výrobní firmě podmínko
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost německého jazyka výhodou
  • Uživatelská práce na PC – MS Office (Word, Excel)
  • Znalost informačního systému SAP výhodou
  • Komunikativní schopnosti, logické a analytické myšlení, samostatnost, spolehlivost, flexibilní plnění nákupních požadavků, schopnost práce pod tlakem, přátelská povaha

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Email: bohumila.ryckova@randstad.cz

Tel: 778 702 766

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.