referent zákaznické logistiky, náchod

posted
contact
kateřina šťastná - 602679854, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
náchod, královéhradecký kraj
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
/18/07/2018/KŠ - 349
contact

job description

Popis pozice

Pracovní náplň:

·       zpracování objednávek a požadavků zákazníků,

·       zabezpečení včasné expedice výrobků k zákazníkovi,

·       denní komunikace s výrobou, zákazníky a dopravci,

·       řešení případných nesrovnalostí v dodávkách hotových výrobků a obalů.

Požadujeme:

·       SŠ vzdělání,

·       komunikativní znalost AJ nebo NJ, oba jazyky výhodou,

·       znalost MS Office, SAP výhodou,

·       samostatnost, spolehlivost, flexibilita, pečlivost, odolnost vůči stresu,

·       praxe v zákaznické logistice v automotive velkou výhodou.

Nabízíme:

·       nástupní mzdu 31 000 - 35 000 Kč

·       samostatnou a odpovědnou práci,

·       možnost odborného růstu,

·       odpovídající finanční ohodnocení,

·       pružnou pracovní dobu,

·       firemní benefity,

·       5 týdnů dovolené.