regionální manažer české budějovice

posted
contact
lenka skalická, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
české budějovice, jihočeský kraj
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
8565
contact

job description

Jste komunikativní a máte v sobě obchodní drive? Nechybí vám zkušenosti s prodejem v (elektro)technické oblasti? Péči o zákazníky vám není cizí a chcete posunout svou kariéru na další level? Pak hledáme právě vás na pozici manažera pro Jižní Čechy.

Jaká bude vaše náplň práce:

  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí pro stávající zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových klientů
  • návrhy obchodně-technických řešení a příprava obchodních podmínek
  • konzultace v oblasti všech produktových řad ((EZS, EPS, kontrola vstupu, CCTV))
  • zodpovědnost za chod pobočky
  • pravidelné cestování za klienty ve svěřeném regionu

Co musíte umět:

  • zkušenost s obchodem v oblasti techniky
  • orientace v elektrotechnice
  • znalosti v oblasti zabezpečovací techniky výhodou
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • obchodně-proaktivní přístup
  • aktivní znalost angličtiny (B2)
  • řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
  • bonusový program odpovídající dosaženým obchodním výsledkům
  • benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, e-learningové kurzy
  • služební vozidlo s možností využití k soukromým účelům
  • možnost profesního rozvoje a růstu
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • pružnou pracovní dobu