reporting & business analyst, praha žižkov

posted
contact
filip hofírek, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha žižkov
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
8808
contact

job description

Pro prosperující logistickou firmu sídlící na Praze 3 (Žižkov), hledáme nové tváře se zkušenostmi a zálibou v logistice. Líbí se Vám práce v anglickém jazyce a máte jazykovou úroveň - fluent? Pošlete nám svůj životopis a udělejte první krok k fajn pozici.

 Reporting & Business Analyst

Nabízíme:

·         Stravenky v hodnotě 90,-/den

·         5 dní dovolené navíc, 3 dny sick days

·         Příspěvěk na cestování (1800CZK hrubého/měsíc)

·         Příspěvek na Penzijní připojištění

·         Příspěvek na sport (Multi-Sport Card), fitness v kanceláři

·         Teambuilding a firemní akce

·         Charitativní akce

·         Referral program

Náplň práce:

·         Analýza dat, reporting a reportní řešení napříč celým procesem analýz a reportů (např. plně automatické reportingové řešení..), klíčové ukazatele výkonnosti

·         Propojení databází přímo s reportingovými řešeními, jako je Power BI (nebo jiné nástroje VBA)

·         Vedení menších projektů na zlepšení

·         Účast na podnikové analýze (KPI´s)

·         Research a porozumnění požadavků/problémů a pomoci navrhnout řešení

·         Porozumět logice a struktuře obchodního a interního logistického systému (ALA)
·         Rozvíjet a řídit Performance Management

Požadujeme:
·         Pokročilou znalost MS excel, MS Access – výhodou
·         Znalost VBA tools
·         Pokročilá znalost AJ (fluent)
·         Výborné komunikační schopnosti, profesionální business přístup, motivace, problém-solving skills
·         Dobrý posluchač s dobrými sumarizačními a sugestivními schopnostmi

·         Ochotný cestovat/relokovat