řidič vzv 28 000 kč, praha

posted
contact
petra procházková - 770112252, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
/124/11/2019/PP - t-1659
contact

job description

Společnost, která je v oblasti prodeje chemických látek považována za

celosvětového lídra. Má více než 530 poboček v 74 různých zemích a zaměstnává přes 16 000 zaměstnanců. Pokud chceš být součástí našeho skvělého týmu, tak se neváhej přihlásit na tento inzerát.

Náplň práce:

- zaskladňování a vyskladňování výrobků v regálech

- nakládka a vykládka palet na nákladní automobily

Místo výkonu práce: Praha - Horní Počernice

co vám nabídneme

- praxe na obdobné pozici výhodou

- schopnost pracovat v týmu

- při prokazatelné praxi není potřeba platné VZV

- bezplatné obnovení osvědčení VZV na náklady společnosti, v případě odpracování více jak půl roku

co od vás očekáváme

- mzda 28 000 Kč

- 120 Kč stravenky

- 25 dní dovolené

- jednosměnný provoz 6:00 - 15:00

- příspěvek na penzijní pojištění

- příspěvek na dovolenou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.