řidič/ka sk. c+e - plzeň

posted
contact
gabriela potůčková -+420 778 882 079, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
plzeň, plzeňský kraj
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
/159/03/2021/BH - t-3218
contact

job description

Jste aktivní řidič/ka a máte rád/a tuto práci? Staňte se řidičem pro zavedenou a stabilní společnost na českém trhu.

Jaký by byla náplň Vaší práce?

řízení vozidla

kontrola a vedení záznamů o vozidle

zabezpečování koordinace celé posádky

co vám nabídneme

nástup možný ihned

4 týdny placené dovolené

dva dny zdravotního volna

zajímavé bonusy a prémie (až 20 000 Kč ročně)

příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč)

příspěvek na penzijní a životní pojištění (vždy 500 Kč)

pevná pracovní doba + příplatek za přesčas

pomoc při rozšiřování řidičského průkazu

auta značky Mercedes

co od vás očekáváme

platný řidičský a profesní průkaz sk. C + E

kartu řidiče

absolvování vstupního testu při nástupu

praxe na pozici řidiče není nutná

zodpovědný přístup

férovost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.