sales assitant - prémiová obuv a kabelky, praha 1

posted
contact
lukáš veselý, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha 1, hlavní město praha
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
8131
contact

job description

Hledáte novou výzvu v oblasti prémiového retailu? Skvělá úroveň zákaznického servisu je pro Vás samozřejmostí? Řadíte se k milovníkům kvalitní obuvi? Chcete pracovat ve společnosti, která si Vás bude vážit a ocení Vaše úspěchy?

Pak hledáme právě Vás!

Prémiová značka obuvi, kabelek a doplňků, pro kterou je kvalita na prvním místě, otevírá nový butik. Pro tento obchod hledáme prodejní asistenty, pro které je kvalita produktu a hlavně zákaznického servisu na prvním místě.

Náplň práce:

  • budete opravdovým ambasadorem značky

  • aktivní účast na otevření zbrusu nové prodejny

  • budování dlouhodobých vztahů se zákazníky, kteří se za Vámi budou rádi vracet

  • vysvětlování vlastností použitých materiálů a následné péče o ně

  • úklid prodejny, aby splňovala vysoké standardy značky

  • práce na pokladně - prodej, vrácení zboží, reklamace

Co Vám nabízíme:

  • nadprůměrnou fixní mzdu + možnost nadstandartních bonusů

  • možnost pracovat pro značku se skvělým jménem na trhu

  • vyberete si uniformu, která Vám bude následně proplacena

  • 4 páry bot dle Vašeho vlastního výběru, abyste denně pociťovali, co prodáváte

  • Stravenky v hodnotě 100 kč

  • zaměstnanecké slevy na produkty pro celou rodinu

  • balená voda, káva a čaj, pro lepší začátek dne :-)

Ideální kandidát:

  • milujete zákaznický servis a komunikaci

  • máte zkušenost s prací v obchodě

  • znáte základní slovíčka v anglickém, nebo ruském jazyce

  • úsměv na rtu Vás zdobí již od ranních hodin :-)