senior automation engineer, praha 5

posted
contact
soňa vančová, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha 5, hlavní město praha
sector
Electrotechnics and Energy
job type
stálý úvazek
reference number
7519
contact

job description

Máte zkušenosti v elektru či ideálně přímo v automatizaci? Baví Vás práce v terénu a komunikace se zákazníky? Dokážete se domluvit v angličtině a maďarštině? Pokud ANO, čtěte dál a nebudete litovat!

Co nabízíme?

-        Velmi nadstandardní platové ohodnocení

-        Roční bonus

-        Služební auto (také k osobním účelům)

-        Příspěvek na penzijní připojištění

-        Cafeterie

-        Stravenky

-        A samozřejmě práci ve firmě, kde se budete cítit dobře.

Jaká bude pracovní náplň?

-        Zajišťování technické podpory pro zákazníky v rámci Slovenska a částečně i Maďarska

-        Udržování dobrý vztahů se zákazníky a poskytování případné konzultace

-        Asistence a prezentace technického řešení

-        Podílet se na zlepšování dokumentace a kvality manuálů

Co požadujeme?

-        Praxe na obdobné pozici (automatizace, aplikace)

-        Angličtina a maďarština na komunikativní úrovni (min B1)

-        Profesionální vystupování a schopnost týmové spolupráce

-        Ochota cestovat