senior kyc analyst - ostrava/ remote

posted
contact
agáta lichovníková - 778532019, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
ostrava, moravskoslezský kraj
sector
Banking and financial services
job type
stálý úvazek
reference number
/80/01/2021/AL - t-2897
contact

job description

Chcete rozvíjet svou profesionální kariéru v oblasti financí a vstoupit do mezinárodního prostředí? Pak jste tady správně.

Mladá, rychle se rozvíjející společnost působící v oblasti inovativních finančních technologií

hledá do svých řad senior KYC analytika.

náplň práce:

  • Analýza vztahů zákazníka, jeho dokumentace, vzorců aktivit a transakcí za účelem rozpoznání potenciální podezřelé aktivity nebo aktivity, která není v souladu s profilem klienta, a případná eskalace
  • Dodržování příslušných legislativních a regulačních norem a interních procesů a postupů
  • Monitorování stávajících klientů a pravidelná aktualizace jejich dat
  • Řešení každodenních problémů vznikajících v rámci CDD procesů a eskalace složitějších problémů skrz příslušný firemní kanál
  • Ověřování CDD kontrol, prováděných ostatními členy týmu (tkz. kontrola 4 očima)
  • Identifikace klientů představujících vyšší riziko na základě existence varovných signálů, nebo jiných vysoce rizikových spouštěčů
  • Spolupráce při přípravě dat a informací potřebných pro interní i externí audity
  • Plnění přidělených úkolů ve stanovených termínech
  • Pravidelný reporting společnosti ohledně plnění jednotlivých úkolů s cílem rychlého a efektivního řešení případných problémů
  • Spolupráce na tvorbě úvodních školení pro nové zaměstnance
  • Podpora ad-hoc úkolů jak v rámci oddělení, tak napříč společností
  • Podávání konstruktivní zpětné vazby k procesům s cílem zvýšení jejich efektivity
  • Udržování a posilování hodnot společnosti a oddělení

  • Možnost stát se součástí inovativní rychle se rozvíjející společnosti působící ve finančnictví
  • Nadstandartní platové ohodnocení
  • 25 dní volna
  • roční bonusy
  • Podpora vzdělávání. Školení zaměstnanců i v zahraničí.
  • Firemní akce

co od vás očekáváme

  • Minimálně 5 let zkušeností s procesy a požadavky CDD, včetně jejich regulatorního základu
  • Pokročilá znalost výstražných ukazatelů a typologií AML souvisejících s platbami a devizovým prostorem v České republice
  • Proaktivita
  • Precizní time - management
  • Pečlivost se zacílením na detail
  • Kritické myšlení se schopností rychle a samostatně řešit nečekané situace
  • Dobré komunikační schopnosti jak v písemné, tak ústní formě
  • Týmový hráč
  • Touha se neustále vzdělávat v oboru a hledat nové možnosti
  • Schopnost flexibilně reagovat na změny
  • Tah na branku se zacílením na dlouhodobý růst společnosti
  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího a vysoká znalost anglického jazyka nezbytností

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

T.: +420 778 532 019

E.: agata.lichovnikova@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.