senior tester/ vedoucí oddělení, brno

posted
contact
soňa vančová, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
brno, jihomoravský kraj
sector
IT consultant
job type
stálý úvazek
reference number
9242
contact

job description

Jsi zkušený SW tester a láká Tě možnost vést malý tým? Menší česká IT společnost nabízí právě zajímavou příležitost, kde se můžete stát součástí managementu, řídit malý tým a zároveň se stále věnovat testování.

náplň práce:

- práce bude z 50% spočívat v testování vlastních SW produktů společnosti:  databázové identifikační systémy, platební systémy a také nového produktu – nákupního portálu

- testování SW a HW produktů s maximálním ohledem na konkrétní podmínky prostředí zákazníka

- uvolňování verzí SW, jejich evidence a archivace

- testování upgrade systému u zákazníků s ohledem na zákaznické úpravy SW

- tvorba a udržování dokumentace testovacích postupů a uživatelské dokumentace

- tvorba testovacích postupů

- dalších 50% času se budete věnovat vedení týmu oddělení kontroly a kvality (4 podřízení), s tím budou spojené úkoly jako např.:

- starost o chod oddělení: vybavení a pracovní podmínky, docházka, podpora a vzdělávání podřízených

- správa zakázek, dokumentace

- zodpovědnost za kvalitu servisu a podpory (Help Desk/Hot Line)

- tvorba, aktualizace a lnění plánu realizací a včasné řešení problémů a rizik

společnost nabízí:

- možnost pracovat na nových produktech

- možnost podílet se na řízení chodu firmy a plánech do budoucna

- mladý a odborně zdatný tým, rodinné prostředí

- nekuřácké prostředí

koho hledáme:

- SŠ/ VŠ vzdělání v oblasti IT

- zkušenosti v oblasti testování SW, výhodou zkušenosti v oblasti programování a SQL databází

- alespoň menší zkušenost s vedením malého týmu/projektu

- znalost AJ na pasivní úrovni (testované produkty jsou v češtině)

pracoviště: Brno

Na vaši reakci se těší Soňa Vančová. Případné dotazy k pozici směřujte na mobil 778 718 086.