seřizovač/ka cnc, nové město nad metují

posted
contact
sabina ponikelská - 778764668, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
nové město nad metují, královéhradecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/86/04/2021/SP - t-3304
contact

job description

Společnost, která se objevila na trhu v roce 1990 a vytvořila si své jméno, které je založené na tradici, kvalitu a především inovaci, hledá do své firmy novou posilu a budoucího kolegu na pozici CNC seřizovače.

Cítíte, že je čas na změnu? Rádi by jste uplatnili své zkušenosti z obdobné pozice? Máte zkušenosti se stroji značky START? Pokud jste odpověděli ano, budeme rádi, když nám o sobě dáte vědět.

Co Vás čeká

  • programování, úpravy a seřizování CNC strojů značky STAR
  • provádění pravidelné údržby a případných drobných oprav
  • práce s výkresovou dokumentací
  • spolupráce s kvalitou při dodržování výrobního standardu
  • odpovědnost za svou odvedenou práci

  • motivující mzdové ohodnocení dle praxe a úrovně samostatnosti
  • klíčové postavení v dynamické společnosti
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek do penzijního/životního fondu
  • jazykové kurzy
  • moderní prostředí
  • relax zóna na pracovišti
  • tým, který tě bude podporovat

co od vás očekáváme

  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • vzdělání strojírenského směru
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti se stroji značky START - výhodou
  • samostatnost a loajalitu

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "aplikovat". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.