skladník - manipulant, hranice

posted
contact
agáta lichovníková - 778532019, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
hranice, olomoucký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/94/09/2020/AL - t-2468
contact

job description

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou a kompletními dodávkami systémů pro skladování a logistiku výrobních závodů, provozů, dílen a logistických center, hledá do svých řad zaměstnance na pozici skladníka.

náplň práce:

  • příjem a výdej materiálu pomocí vysokozdvižného vozíku
  • kontrola dodaného materiálu dle dodacího (průvodního) listu
  • vykládka vozidel
  • práce s ručními terminály

co vám nabídneme

  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě
  • Možnost zkráceného úvazku
  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek 10.000 Kč
  • Motivující finanční hodnocení
  • 13. plat
  • Možnost čerpání firemních benefitů (firemní školka, závodní stravování, příspěvek na dojíždění)
  • Výkonnostní bonus až 48.000 Kč/ročně

co od vás očekáváme

  • oprávnění na VZV výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • zkušenosti s prací ve skladě
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci
  • fyzická zdatnost
  • znalost práce s ručními terminály výhodou

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: agata.lichovnikova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 532 019

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz