skladník - nový bydžov

posted
contact
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
nový bydžov, královéhradecký kraj
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
/1/06/2018/JD - 263
contact

job description

Popis pozice

Klient přes deset let rozvíjí svůj výrobní závod, z něhož zásobuje přesnými pryžovými díly globální dodavatele automobilových systémů.

Hledáte práci ve skladu na Královéhradecku? Zašlete nám životopis!

Nabízíme:

- měsíční a roční bonusy + další příplatky

- 5 týdnů dovolené

- stravenky v hodnotě 90 Kč

- příspěvek na penzijní připojištění

- narozeninové poukázky, pracovní či životní jubilea

- příjemná firemní kultura založená na otevřenosti a uznávání hodnot

Co Vás čeká:

- nakládka a vykládka materiálů a zboží

- uskladnění zboží na správnou pozici

- identifikace a porovnání dodaného zboží podle přiložených dodacích listů

- příprava expedice (balení směsí)

Požadujeme:

- znalost práce na PC a zkušenosti s obsluhou VZV

- ochota pracovat na 3 směny

- pružný a otevřený přístup k úkolů

- cit pro týmovou práci, příjemné vystupování

Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte:

Email: jana.dernerova@randstad.cz Tel: 778 743 768

Randstad s.r.o., Havlíčkova 404, 500 02 Hradec Králové