skladník / skladnice - ranní směna, až 30 000kč/měs., nástup přímo do kmene, hradec králové

posted
contact
veronika dostálková - 770 139 075, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
hradec králové, královéhradecký kraj
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
/37/01/2019/MT - t-688
contact

job description

Máte zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíků a hledáte zaměstnání na ranní směnu v Hradci Králové? Jste samostatný a spolehlivý?

Dejte nám o sobě vědět!

Pro našeho klienta – společnost, která se zabývá výkupem a prodejem obalového materiálu, hledáme kandidáta na pozici samostatného skladníka.

Nabízíme mzdu až 30 000 Kč/měsíčně.

Nástup přímo do kmene společnosti, možný ihned.

Co Vás čeká:

·        příjem zboží a příprava expedice

·        třídění, lisování, uskladnění zboží

·        řízení VZV a řízení automobilu (příležitostně)

·        zaměstnání na jednu směnu od 7:30/8:00 – 16:00/16:30 hod

·        fixní měsíční ohodnocení ve výši až 30 000 Kč měsíčně, dle zkušeností

·        stabilní pracovní místo pro spolehlivého zaměstnance

·        příjemný menší kolektiv, který funguje jako jeden tým

·        jednosměnný provoz

·        dobrou dopravní dostupnost z centra města

·        stravenky

co od vás očekáváme

·        minimálně středoškolské vzdělání (SOU, SŠ)

·        zkušenosti s řízením VZV, propadlý průkaz nevadí

·        řidičský průkaz sk B, aktivní řidič

·        zodpovědnost, spolehlivost

·        schopnost pracovat samostatně

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.