skladový kontrolor (od 31 000 kč) vhodné i pro absolventy, rychnov nad kněžnou

posted
contact
martina tučková - 778764668, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
rychnov nad kněžnou, královéhradecký kraj
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
/8/07/2018/MT - 376
contact

job description

Popis pozice

Rádi byste nastartovali Vaší kariéru nebo využili dvé dosavadní zkušenosti z logistiky v úspěšné automotive společnosti? Jste pečliví, máte rádi pořádek a nevadí Vám práce ve směnném provozu? Domluvíte se anglicky?

Dejte nám o sobě vědět!

Máme pro Vás nabídku práce na pozici skladového kontrolora pro výrobní automotive společnosti v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou.

Vhodné i pro ABSOLVENTY.

Co Vás čeká:

·        zajištění a kontrola požadovaného materiálu na skladě

·        evidence účetních dokladů v SAP

·        komunikace s výrobním závodem a dodavateli

·        plánování dopravy/nakládek

·        provádění inventur

·        vedení evidence obalů

·        objednávání spotřebního materiálu

Co od Vás očekáváme:

·        min. středoškolské vzdělání

·        zkušenosti ve výrobní logistice výhodou

·        komunikativní znalost angličtiny

·        znalost MS Office a praktické zkušenosti se systémem SAP vítány

·        odolnost proti stresu a ochotu pracovat v týmu

·        ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční směny – 7,5 hod)

·        pečlivost, samostatnost, odpovědnost, komunikativnost

Co Vám nabízíme:

·        finanční ohodnocení (od 31 000 Kč/měs po zkušební době)

·        práci v prosperující výrobní společnosti

·        seberealizaci a možnost osobního rozvoje

·        příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

·        bonusy, odměny na dovolenou, Vánoce a Velikonoce, stravenky

·        nástup možný ihned

Na Vaše reakce se budu těšit na mailu martina.tuckova@randstad.cz nebo na tel 778 76 46 68.