skladový manipulant, až 27 000kč, do kmene!, kolín

posted
contact
renata marešová - 602 217 171, randstad czech republic
job type
dočasný úvazek

job details

posted
location
kolín, středočeský kraj
sector
Transport, logistics and supply
job type
reference number
/102/10/2020/JD - t-2598
contact

job description

Chcete pracovat jako skladový manipulant v KLIDNÉM , ČISTÉM prostředí s PŘÁTELSKOU atmosférou?

Nechcete pracovat přes agenturu, ale rovnou v KMENOVÉM STAVU a mít tak JISTOTU ZAMĚSTNANÍ v této složitě době?

Nabízíme mzdu až 27 000KČ, plně dotované 100Kč stravenky za každou odpracovanou směnu, 800Kč příspěvek na dopravu a přímé dopravní spojení na každou směnu, 5 týdnů dovolené a spoustu dalšího!

Náplň práce:

jednoduché skladové operace s automobilovými díly

optická kontrola kvality jednotlivých dílů

balení dílů na palety

práce se čtečkou čárových kódů

jednoduchá administrativa

co vám nabídneme

mzda po krátkém zapracování až 27 000Kč

bonusy a prémie již od prvního měsíce

příspěvky na dopravu 800Kč/měsíc

plně hrazené 100Kč stravenky za každou směnu

5 týdnů dovolené

mimořádné odměny za víkendové směny

odměna za odpracované roky a za pracovní výročí

vitamíny, očkování, kávu zdarma na pracovišti

co od vás očekáváme

chuť do práce a spolehlivost

ochotu pracovat ve směnném provozu

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.