skladový operátor (balič/-ka), praha

posted
contact
petra procházková - 770112252, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
/25/11/2018/PP - t-606
contact

job description

Chceš být součástí týmu společnosti, která provozuje jeden z největších skladů hraček? Tak neváhej a přidej se k nám., hledáme skladníky a skladnice.

Náplň práce:

  • práce se čtečkou
  • vyřizování objednávek
  • balení palet na balíčkovém stroji

Co Vám nabídneme

  • odměnou za dobře odvedenou práci ti bude mzda v rozmezí 25000 až 30000 hrubého
  • nebydlíš v Praze ani okolí ale přesto by ses rád/a o práci ucházel/a? Rádi ti zajistíme ubytování za cca 2500 Kč/měsíčně
  • nemusíš se bát, že u nás budeš hladovět, přímo v areálu se můžeš najíst za 20 kaček
  • jedeme na tři směny, o víkendech ale odpočíváme
  • pokud budeš mít zájem zajistíme ti školení na VZV či obnovení oprávnění přímo na pracovišti
  • zakládáme si na čistém prostředí a přátelském kolektivu

Co od vás očekáváme

  • rád bys změnil/a úplně obor ale nemáš praxi? Nevadí, u nás ti stačí jen čistý trestní rejstřík, manuální zručnost a spolehlivost
  • pokud se nebojíš fyzické práce, tak se neváhej přihlásit

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.