směnový vedoucí v logistice, libáň u jičína

posted
contact
filip hofírek, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
libáň u jičína, královéhradecký kraj
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
8800
contact

job description

Španělská nadnárodní společnost, která je čelním představitelem v designu, vývoji, logistice a výrobě interierových dílů pro automobilový průmysl hledá nového kolegu na pozici Vedoucí výrobního týmu.

Máte zkušenosti s vedením týmu v automotive? Neváhejte se ozvat a zaslat nám svůj životopis, rádi Vás uvítáme!

Vedoucí směny (oddělení logistiky)

Nabízíme:

 - Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu

 - Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)

 - 5 týdnů dovolené

 - Příjemné pracovní prostředí

Náplň práce:

·      - Operativně řídí logistické procesy ve směně a spolupracuje na přípravě plánu výroby

·      - Vyhodnocuje stav hotové a rozpracované výroby, stanovuje priority v případě neplnění plánu

·      - Řeší nestandardní situace ve výrobě ve spolupráci s vedoucími směn útvarů výroby a kvality

·      - Vede tým manipulantů ve své směně (5-7) – hodnotí a rozvíjí je

·      - Sestavuje a optimalizuje logistické procesy – využití techniky, zajištění plynulosti výroby

·      - Je členem projektových týmů při zavádění nových technologií a výrobků

Požadujeme:

·      - Min. SŠ vzdělání

·      - Komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou

·      - Praxi na podobné pozici min. 3 roky

·      - Zkušenost s vedením lidí

·      - Komunikativní, energickou osobnost

·      - Týmového ducha

·      - Dobrou znalost práce na PC

·      - ŘP sk. B

·      - Práce v nepřetržitém provozu