specialista controllingu, hradec králové

posted
contact
sabina ponikelská - 778764668, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
hradec králové, královéhradecký kraj
sector
Economy and Corporate Finance
job type
stálý úvazek
reference number
/47/11/2020/SP - t-2676
contact

job description

Společnost, která je evropským producentem tvrzeného kamene té nejvyšší kvality, hledá do svého týmu posilu na pozici specialisty controllingu. Firma je jedničkou na trhu v nadčasovém designu se širokou variabilitou použití výrobků s vysoce mechanickou a chemickou odolností s kompaktní, neporézní a zdravotně nezávadným konečným výrobkem s minimální absorpcí. Jejich výrobky jsou skvělou volbou pro interiérové rezidenční i komerční projekty. Máte pocit, že je na čase změnit pracovní prostředí? Chcete se realizovat ve firmě, která si staví své jméno na kvalitě a a je orientovaná na maximální spokojenost konečného zákazníka? Máte představu o ideálním pracovním prostředí, tam kde Vaše úsilí náležitě ocení a budou naslouchat Vaším novým nápadům i převzatým a posbíraným informací z Vaší pracovní praxe? Možná je tato nabídka Vaší novou správnou cestou za lepšími zítřky!

Náplň práce

  • Komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti i v rámci skupiny
  • Spolupráce na tvorbě ročního plánu a forecastů
  • Zajištění pravidelné měsíční a roční controllingové závěrky
  • Zpracování ad-hoc reportů pro vedení společnosti a pro mateřskou společnost (US GAAP)
  • Analýza nákladovosti a ziskovosti

co vám nabídneme

  • Široké možnosti profesního uplatnění a seberealizaci
  • Práci na zajímavých projektech
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odborný růst
  • Výhody sociálního programu společnosti (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další)
  •  Pružná pracovní doba

co od vás očekáváme

  • ŠŠ, VŠ v oboru ekonomika nebo informatika
  • Velmi dobrá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, funkce atd.)
  • Znalost účetnictví a US GAAP výhodou
  • Velmi dobrá znalost AJ
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu cestovat
  •  Analytické schopnosti, logické myšlení, spolehlivost, přesnost

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "Aplikovat". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.