specialista logistiky a nákupu, plazy

posted
contact
venesa fichtnerová, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
plazy, středočeský kraj
sector
Transport, logistics and supply
job type
stálý úvazek
reference number
8672
contact

job description

Co Vás čeká?

             Porovnávání nabídek, vyjednávací ohledně cen a výběr dodavatelů

             Udržování vztahů s dodavateli

             Budete mít na starosti i včasné dodávky materiálů

             Sledování cen i vyhledávání nových dodavatelů

             Zodpovědnost za včasné dodávky materiálu a hotových výrobků

Co byste měl/a mít

             Předchozí zkušenosti na obdobné pozici

             Komunikativní znalost anglického jazyka

             Zkušenosti se systémem SAP (modul MM, SD)

             Znalost prostředí MS Office

Nabízíme

             Flexibilní pracovní doba

             Roční bonus/prémie

             Karta Benefit Plus - cafeteria

             Mobilní telefon i k soukromým účelům

             Vzdělávací kurzy a školení

             Stravenky