specialista nákupu, dobrovice

posted
contact
filip hofírek, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
dobrovice, středočeský kraj
sector
Purchase
job type
stálý úvazek
reference number
8979
contact

job description

Mezinárodní výrobní společnost dodávající svařované díly pro automotive spolešnosti hledá do sehraného dynamického kolektivu kolegyni či kolegu na pozici specialisty/ky.

Hledáme spolehlivého člověka, který hledá prostor pro to, aby se mnoho nového naučil, který rád vyhledává výzvy a nebojí se vrhnout do řešení problémů po hlavě, ale zároveň ví, jak kvalitně využít svůj volný čas. Hledáme kolegyni či kolegu, který bude skvělým parťákem v práci a také s ní či s ním zažijeme kopu srandy. Pojď spojit svoji budoucnost s firmou, jež roste každý rok o více jak 30 %.

Nabízíme:

-          Nástupní mzda 40 000 Kč

-          Bonusový systém do výše 10 %

-          Nástupní bonus ve výši 25 000 Kč

-          Program Benefit Plus do výše až 30 000 Kč (cestování, kultura, sport, wellness, zdraví, mateřské školky...)

-          Tenisové kurty, plavecký bazén, lístky na hokejové a fotbalová utkání zdarma k dispozici

-          Jazykové kurzy a další kontinuální na míru šité vzdělávání po ukončení zkušební doby

-          Firemní akce na sport, kulturu a volný čas.

-          Zvyšování kvalifikace a možnost kariérního růstu.

Náplň práce

-           Zajišťování a organizování výběrových a poptávkových řízení

-           Součinnost při výběru vhodného dodavatele podle řady kritérií

-           Komunikace s dodavateli a vyjednávání o cenách a dalších podmínkách v českém i anglickém jazyce

-           Projektové řízení nákupů ve spolupráci s projektovým týmem

-           Sledování tržních trendů, vývoje cen a konkurence

-           Uzavírání kupních smluv a kontrola jejich správnosti

-           Komunikace s projektovým týmem, prodejním a oddělením controllingu

-           Zajištění správných nákupních cen v našich systémech

-           Vyřizování nákupních objednávek a reklamací

Požadavky

-          Minimálně SŠ technického/ekonomického směru s maturitou

-          Pozice je vhodná i pro čerstvého absolventa – zkušenost v oblasti automotive/strojírenství nutností (odborná stáž, brigáda)

-          Praxe v oblasti nákupu výhodou

-          Velice dobrá znalost anglického jazyka jak v mluveném, tak písemném projevu

-          Výborné komunikační a prezentační dovednosti, týmový hráč

-          Znalost práce s MS Office (PowerPoint, Excel, Word, Outlook)

-          Extrovertní přístup k životu

-          Řidičský průkaz typu B

Pružná pracovní doba, pracovní poměr na dobu neurčitou a nástup možný ihned!