stabilní práce ve výrobě pro každého - 21 800 kč, lovosice

posted
contact
barbora johnová - 778 435 066, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
lovosice, ústecký kraj
sector
Gastronomy and hospitality
job type
stálý úvazek
reference number
/2/08/2018/RV - t-1325
contact

job description

Chcete mít stabilní zaměstnání a do práce i z práce chodit s úsměvem? Máme pro vás pestrou a nenáročnou práci, která voní sušenkami. Líbilo by se Vám užívat si s rodinou oblíbené sladké pochoutky za zlomek ceny? Pak hledáme přímo Vás!

Právě teď nabíráme v Lovosicích spolehlivé a pracovité kandidáty na pozici Operátor výroby sušenek na HPP na dlouhodobou spolupráci s možností dalšího kariérního a finančního postupu. Tak neváhejte, vyplňte kontaktní formulář a ozveme se Vám.

Náplň práce:

  • obsluha výrobních strojů a balení sušenek
  • kontrola kvality výrobků
  • práce je pestrá, během směny vystřídáte několik výrobních a balicích linek tak, abyste se vyhnuli stereotypu a nezatěžovali pohybový aparát
  • práce probíhá ve směnném provozu (třísměnný, čtyřsměnný)

Třísměnný provoz: střídání ranní, odpolední a noční směny po týdnech (s volnými víkendy)

Čtyřsměnný provoz: dva dny ranní, dva dny odpolední a dva dny noční (poté dva dny volna)

(ranní směna: 5:40 – 13:40 / odpolední směna 13:40 – 21:40 / noční směna 21:40 – 5:40)

  • základní průměrnou měsíční mzdu 21.800,- Kč - (mzda obsahuje příplatky za odpolední a noční směnu, nepřetržitý provoz)
  • k tomu 25% z průměrného výdělku při práci o víkendu
  • dále bonus 20% z každé odpracované hodiny při odpracování 90 hodin a více
  • dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • možnost kariérního a finančního postupu – na našich zaměstnancích nám záleží a věrnost a pracovitost umíme ocenit
  • zvýhodněné závodní stravování - v naší kantýně přímo v areálu závodu si můžete vychutnat kompletní oběd za pouhých 25,- Kč
  • při dlouhodobé spolupráci se můžete těšit na sladké výrobky za zlomek ceny (až 10 kg měsíčně)
  • týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené)
  • balíček školení – předchozí zkušenosti nejsou potřeba, po nástupu Vás vše potřebné rádi naučíme

co od vás očekáváme

  • ochotu pracovat ve směnném provoze
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a dochvilnost
  • chuť dále se rozvíjet
  • smysl pro dodržování nastavených pravidel v potravinářské výrobě
  • výborný zdravotní stav
  • potravinářský průkaz výhodou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.