store manager - cčm, palladium, praha 1

posted
contact
sabina bedřichová, randstad czech republic
job type
permanent

job details

posted
location
praha 1
sector
Sales and business
job type
permanent
reference number
9088
contact

job description

Pro prémiovou značku obuvi u kabelek, která si zakládá na prvotřídním zákaznickém servisu, hledáme zkušeného vedoucího prodejny.

Náplň práce:

·        vedení, motivace a nábor týmů prodejců (cca 6 lidí) - vybudujete nejlepší prodejní tým

·        zodpovědnost za výsledky Vámi vedené prodejny

·        vysoká úroveň obsluhy zákazníka - představení značky, popis materiálu, doplňkový prodej

·        předávání informací načerpaných ze školení Vašemu týmu

Co Vám nabízíme:

·        možnost uplatnit Vaše zkušenosti a vést prodejnu, jako by byla ,,Vaše vlastní’’

·        širokou škálu školení a kurzů dle Vašeho výběru

·        vyberete si uniformu, která Vám bude následně proplacena

·        4 páry bot dle Vašeho vlastního výběru, abyste denně pociťovali, co prodáváte

·        Stravenky, kartu Multisport

·        Příspěvek na penzijní připojištění

Ideální kandidát:

·        milujete zákaznický servis a komunikaci

·        máte zkušenost s vedením obchodního týmu

·        domluvíte se anglicky na úrovni alespoň B1 - abyste byli schopni emailové komunikace s centrálou a přípravou reportů

·        pozitivní přístup k práci

V případě, že Vás nabídka zaujala nebo máte zájem o více informací, mne neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: sabina.bedrichova@randstad.cz