store manager - prémiová obuv a kabelky, praha 1

posted
contact
lukáš veselý, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha 1, hlavní město praha
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
8128
contact

job description

Hledáte novou výzvu v oblasti prémiového retailu? Skvělá úroveň zákaznického servisu je pro Vás samozřejmostí? Řadíte se k milovníkům kvalitní obuvi? Chcete pracovat ve společnosti, která si Vás bude vážit a ocení Vaše úspěchy?

Pak hledáme právě Vás!

Prémiová značka obuvi, kabelek a doplňků, pro kterou je kvalita na prvním místě, otevírá nový butik. Pro tento obchod hledáme kormidelníka, který se nebude bát udělat vlastní rozhodnutí a vezme na sebe zodpovědnost za zaměstnance a za výsledky. Kandidát by měl mít zkušenost s vedením malého týmu - cca 10 lidí.

Náplň práce:

  • vedení, motivace a nábor týmů prodejců (cca 6 lidí) - vybudujete nejlepší prodejní tým

  • zodpovědnost za výsledky Vámi vedené prodejny, ale cesta jakou k nim dojdete bude na Vás

  • vysoká úroveň obsluhy zákazníka - představení značky, popis materiálu, doplňkový prodej

  • díky neustálým školením o nových produktech budete neustále načerpávat nové informace, které následně budete předávat týmu

Co Vám nabízíme:

  • možnost uplatnit Vaše zkušenosti a vést prodejnu, jako by byla ,,Vaše vlastní’’

  • širokou škálu školení a kurzů dle Vašeho výběru

  • vyberete si uniformu, která Vám bude následně proplacena

  • 4 páry bot dle Vašeho vlastního výběru, abyste denně pociťovali, co prodáváte

  • Stravenky, kartu Multisport

  • Příspěvek na penzijní připojištění

Ideální kandidát:

  • milujete zákaznický servis a komunikaci

  • máte zkušenost s vedením obchodního týmu

  • domluvíte se anglicky na úrovni alespoň B1 - abyste byli schopni emailové komunikace s centrálou a přípravou reportů

  • úsměv na rtu :-)