store manager / sales leader, praha

posted
contact
anastasija zapletalová - 770173961, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
/65/06/2021/AZ - t-3546
contact

job description

o společnosti

obchodní dům s módními prémiovými značkami

co budete dělat

  • manažerská odpovědnost za svěřené patro (dámská nebo pánská móda)
  • realizace prodejních cílů
  • nadstandardní poradenství zákazníkům
  • orientovat se v aktuálních kolekcích
  • zpracování zboží - reklamace, výměna zboží, přeceňování atd.
  • výběr, vedení, hodnocení a motivace zaměstnanců
  • administrativa, reporty, KPIs, práce se systémem
  • spolupráce se skladem, pokladnami a Visual Merchandisingem

co vám nabídneme

  • plat fix + variabilní složka
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • výběr pracovního oblečení v zajímavé hodnotě
  • 20% až 50% slevu na nákup

co od vás očekáváme

  • předchozí zkušenosti v maloobchodě
  • zkušenosti s vedením lidí
  • anglický nebo německý jazyk- komunikativní
  • smysl pro modu
  • radost z práce s lidmi
  • organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.