strojní inženýr, kladno

posted
contact
kristýna skalická, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
kladno, středočeský kraj
sector
Engineering
job type
stálý úvazek
reference number
8730
contact

job description

Zajímáte se o technologii?

Baví vás sdílet know how s ostatními kolegy?

Líbí se Vám představa pracovat pro menší výrobní společnost, se stabilním zázemím a zaměřením na výrobu průmyslových strojů?

Dejte nám o sobě vědět.

Nabízíme:
 Zázemí stabilní společnosti
 Místo výkonu práce v Kladně
 Práce na HPP, jednosměnný provoz
 Odpovídající finanční ohodnocení od 30 000,-- do 43 000,-- dle zkušeností 45 000
 Podnikové stravování, stravenky, docházkový bonus

Náplň práce:
 Vytváření a aktualizace technologických postupů
 Komunikace s odpovědnými technology z mateřského závodu a dle situace i se zákazníkem
 Zpracování podkladů (dxf soubor, výkres,…) pro výrobu a kontrolu kvality při každé
inženýrské změně
 Spolupráce na schválení nového výrobku, zavádění nových dílů/projektů do výroby
 Tvorba cenové kalkulace nových výrobků a výrobků po inženýrské změně
 Odpovědnost za efektivní využití CAD systému ProEngineer.
 Odpovědnost za aktualizaci a správnost výkresové dokumentace (master výkresy).
 Spolupráce na rozšíření výrobního portfolia
 Tvorba a návrhy výrobních postupů včetně materiálové skladby produktů
 Návrhy vylepšení pracovních postupů, návodů, pokynů a technologických dispozic
 Příprava a řazení výrobních zakázek s ohledem na efektivní využití strojů, optimalizace
rozložení dílů se zohledněním vkládaných programů (kombinace více dílů na jednom plechu)
 Řešení problémů ve výrobě v oblasti technologie/kvality výroby
 Spolupráce při plánování výroby, sledování termínu zakázek nových projektů

Požadavky:
 VŠ/SŠ strojírenského směru
 Znalost výrobních procesů
 Velmi dobrá znalost a orientace ve strojírenských výkresech, silné technické cítění
 Znalost procesů montážních linek
 Schopnost plného pracovního nasazení – hlavně samostatnost, týmová spolupráce a
schopnost učit se novým dovednostem
 Komunikační a organizační schopnosti
 Znalost práce na PC
 Znalost AJ na komunikativní úrovni
 Vítána znalost FMEA, KAIZEN, 5S, LEAN MANUFACTURING, CAD systému ProEngineer