sw tester - dispečérské systémy, praha 10

posted
contact
tomáš sládek, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha 10, hlavní město praha
sector
IT progression
job type
stálý úvazek
reference number
3910
contact

job description

Pro rozšíření týmu vyvíjejícího komplexní dispečerská řešení zejména pro dopravu, energetiku a bezpečnostní oblast hledáme zkušeného kolegu. Námi vyvíjený dispečerský systém umožňuje komunikaci uživatelů v prostředí různorodých telekomunikačních a rádiových sítí (analogové, digitální). Produkty jsou založeny na OS Linux s využitím moderních VoIP protokolů jako například SIP.

Náplň práce:

  • účast na projektech vývoje softwaru pro telekomunikační a síťové prvky,
  • testování aplikací a systémů v průběhu vývoje,
  • správa a konfigurace testovacího polygonu,
  • příprava testovacích scénářů a nástrojů,
  • spolupráce se zahraničními pracovišti.

Kvalifikační předpoklady:

  • VŠ se zaměřením na informatiku nebo telekomunikace,
  • angličtina na pokročilé úrovni,
  • znalost fungování TCP/IP sítí a zkušenost s jejich konfigurací,
  • znalost práce v Linuxu minimálně na uživatelské úrovni,
  • znalost programování výhodou,
  • orientace na výstup, smysl pro detail, pečlivost

Nabídka

  • práci na zajímavých projektech pro významné zákazníky,
  • profesní a osobnostní růst,
  • finanční ohodnocení na základě Vašich schopností a dosažených výsledků,
  • skvěle fungující mladý pracovní kolektiv,
  • pružnou pracovní dobu a týden dovolené navíc,
  • příspěvek na penzijní připojištění, na jazykové vzdělávání a na stravování,
  • zvýhodněné sazby pojištění soukromých vozidel,
  • výhodné ceny služeb mobilního operátora také pro rodinné příslušníky.