team leader, praha

posted
contact
filip hofírek, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
Engineering
job type
stálý úvazek
reference number
8871
contact

job description

Přední tabáková společnost se šesti světovými špičkovými značkami, má více než 80 000 zaměstnanců a jejich produkty se prodávají v přibližně 180 zemích hledá do svého týmu nového člena.

Nabízíme:

- Spolupráce se zahraničními pobočkami, rozvoj anglického jazyka

- 2x ročně příspěvek na dovolenou

- Možnost využití zaměstnaneckých bytů

- Poukázky na volnočasové aktivity v hodnotě 5000Kč

- Rozvojový program (školení, týmové akce,…)

- Možnost budoucího růstu v rámci organizace

Náplň práce:

- Plánuje, organizuje a koordinuje aktivity v rámci své směny na přidělených výrobních linkách (linkupech) v souladu s integrovaným výrobním systémem

- Vede, rozvíjí a řídí tým více než 10 lidí v rámci své směny a spolupracuje s Team Leadery na ostatních směnách

- Ve spolupráci s Process Leadem zajišťuje stabilitu výrobního procesu a požadovaný výrobní výkon v odpovídající kvalitě

- Ve spolupráci s Maintenance Leadem zajišťuje spolehlivý provoz výrobního zařízení a podílí se na eliminaci ztrát

- Zaměstnanec pracuje v nepřetržitém směnovém provozu

- Je odpovědný a dohlíží na dodržování kvality a bezpečnosti práce

Požadujeme:

- Vzdělání SŠ/VŠ technického směru

- AJ komunikativně

- Předchozí zkušenosti s vedením a řízením zaměstnanců

- Ochota nadstandardního pracovního nasazení

- Schopnost práce s daty a výrobními systémy

- Zkušenosti z výrobního procesu