teamleader- infrastruktura, brno

posted
contact
soňa vančová, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
brno, jihomoravský kraj
sector
IT consultant
job type
stálý úvazek
reference number
9001
contact

job description

Máš zkušenosti se správou Windows i Linux serverů? Máš už za sebou i zkušenost s vedením týmu?

Chceš pracovat ve společnosti s mezinárodním působením a zajímavými projekty?

Hledáme nového Teamleadera, který má nejenom manažerské schopnosti a nebojí se nést odpovědnost za svůj tým, ale baví ho také technická část práce.

Požadavky:

• Máš za sebou několik let zkušeností  se správou serverů – setkal ses jak s Windows tak s Linuxem

• Dokážeš vést tým – umíš delegovat, školit a motivovat podřízené

• Dokážeš převzít zodpovědnost, myslíš koncepčně a nebojíš se složitých úkolů

• Dorozumíš se bez problémů anglicky – jak ústně, tak písemně

Náplň práce:

• Povedeš tým cca 10 lidí – budeš určovat, jak mají pracovat, školit je a pomáhat jim rozvíjet se

• Zajistíš, aby tým hladce fungoval a zvládal plnit zadané projekty včas a kvalitně

• Budeš samostatně řešit složitější technické výzvy – realizovat rozsáhlejší projekty, hledat nové způsoby řešení, zastřešovat projekty z technologického pohledu

• Budeš úzce spolupracovat s kolegy v rámci společnosti

Společnost nabízí:

• Možnost dostat se k zajímavým projektům či technologiím

• Výborné platové podmínky, 13.+14.plat

• Flexibilní pracovní dobu a další spoustu benefitů: teambuildingy, občerstvení v kanceláři, týden dovolené navíc, sick days, stravenky…..