technicko- obchodní manažer pro akvakulturu, praha 9

posted
contact
katarína kuželová, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha 9, hlavní město praha
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
1165
contact

job description

Společnost  Nutreco je světový lídr v oblasti výživy zvířat a akvakultur. Kvalita, inovace a udržitelnost

jsou nosné principy, vložené do kultury společnosti Nutreco od výzkumu a nákup krmných surovin a

doplňkových látek, až po konečné produkty a služby pro zemědělství a akvakultury. Nutreco tvoří

dvě globální značky, společnost Skretting (výživa ryb) a společnost Trouw Nutrition (výživa zvířat),

které mají výrobní závody nebo zastoupení ve víc než 90 zemích světa

Náplň práce

 odpovědnost za prodej portfolia výrobků určených na výživu ryb od společnosti Skretting chovatelům       ryb anebo distributorům v této oblasti,

 řídit, rozvíjet a koordinovat prodej výrobků určených pro výživu ryb,

 trénovat a motivovat chovatele pracovat s produkty společnosti Skretting,

 vypracovat konkrétní obchodní plány pro tržní segment, zavést tyto plány založené na úzkých

    pracovních znalostech trhu a vyhodnocovat průběžné plnění oproti plánu,

 ve spolupráci s distributory zformulovat odhad a požadavek na skladový plán zásob,

 připravovat, sledovat a vyhodnocovat periodickou předpověď

 úzká spolupráce s marketingovým oddělením a produktovými manažery na sledování trhu              a konkurence k vyvíjení a realizaci strategických obchodních plánů na získání a rozšíření obchodních cílů

 vyhledávat, rozšiřovat a řídit příležitosti pro obchodní rozvoj společnosti Skretting v ČR a SR

   objevováním a vyhledáváním nových obchodních kontaktů

 poskytovat poradenství a návrhy k portfoliu produktů

Profil kandidáta

 Kvalifikační požadavky

 min. Bc. vzdělání v oblasti výživy ryb

 nutriční anebo technickou znalost v agri/ akva průmyslu

 zkušenost v oblasti akvakultury

 zkušenost v mezinárodním prodejním a marketingovém prostředí výhodou

 ochota cestovat v rámci ČR a SR

 pokročilá úroveň anglického jazyka

  Profil schopností

 orientace na zákazníka

 orientace na trhu

 schopnost vyhledávat informace

 orientace na výsledek

 sebedůvěra

 organizační schopnosti, abstraktní myšlení

Nabízíme

 samostatnou práci s vysokým předpokladem profesního růstu v mezinárodním prostředí

 mzdu a odměny z prodeje

 služební vozidlo, laptop a mobilní telefon

 zaměstnanecké benefity