technicko-obchodní zástupce slovensko (povrchová úprava kovů), bratislava

posted
contact
lenka skalická, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
bratislava
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
8743
contact

job description

Do společnosti zabývající se výrobou a prodejem práškových barev, UV inkoustů a dalším produktů na povrchovou úpravu kovů hledáme vhodného kandidáta na pozici technicko-obchodního zástupce.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • udržovat a rozvíjet obchod s existujícími zákazníky po celém Slovensku
  • rozvoj plánu prodeje a prodejní strategie
  • tvorba cenové nabídky pro zákazníky
  • poradenství (představení produktů, návrhy, testování)
  • spolupráce s managementem, skladem a dalšími odděleními
  • reporting

Jaký by měl být Váš profil?

  • ekonomické nebo technické vzdělání
  • 1-3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • zkušenost z průmyslu povrchových úprav nebo nanášení nátěrových hmot
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • spolehlivost, silné komunikační schopnosti, pozitivní přístup, zákaznická orientace
  • bydliště v krajích - Bratislavský, Trenčianský, Trnavský, Nitrianský

Co Vám nabízíme?

  • zajímavá a motivující náplň práce
  • zázemí rodinné globálně působící společnosti s centrálou v Rakousku
  • bonusy závislé na odvedené práci
  • služební auto, notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené a stravenky
  • příspěvek na sport