technik automatizace - možnost ubytování, nový bydžov

posted
contact
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
nový bydžov, královéhradecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/61/10/2018/JD - t-552
contact

job description

Náš klient se soustřeďuje na inovativní, zákaznicky specifická řešení pro systémy těsnění a tlumení vibrací v kvalitativně náročných aplikacích automobilového, stavebního a strojírenského průmyslu.

Náplň práce:

  • čtení technických výkresů
  • ovládání měřících zařízení
  • zpracování dat v počítači
  • sériová a projektová měření hotových výrobků

Co Vám nabídneme

  • práci zaměřenou na hledání a realizaci řešení
  • dynamickou společnost s dlouhodobou perspektivou
  • důkladné zaškolení a průběžné vzdělávání
  • příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a uznávání hodnot
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • narozeninové poukázky, pracovní či životní jubilea
  • možnost ubytování

Co od vás očekáváme

  • vzdělání elektrotechnické vyhl. 50§6
  • všeobecnou znalost v automat. zařízení, nebo výrobních linek, pneumatických systémů
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • výhodou - znalosti kamerových systémů a PLC řízení a základní znalosti AJ

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.