technik pro řízení projektů, duchcov

posted
contact
linda sehnoutková - 770173938, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
duchcov, ústecký kraj
sector
Technology and development
job type
stálý úvazek
reference number
/42/12/2020/LS - t-2790
contact

job description

Pracovní příležitost ve výrobní společnosti v ústeckém kraji. Hledáme vhodného kandidáta se zkušenostmi v projektovém řízení a s technickým backgroundem.

Projektový manager - technik

Náplň práce:

  • koordinace a řešení konstrukčních a projektových úkolů
  • zpracování studie příležitosti a proveditelnosti
  • tvorba ekonomického hodnocení
  • příprava realizace, nabídek a projektové dokumentace
  • archivace dokumentace
  • příprava provozu a realizace projektu

co vám nabídneme

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • penzijní připojištění
  • stravenky
  • další zaměstnanecké benefity

co od vás očekáváme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
  • znalost MS Office, zejména Excel
  • proaktivita, orientace na výsledek, důslednost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.