technolog obrábění, dvůr králové nad labem

posted
contact
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
dvůr králové nad labem, královéhradecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/11/07/2018/JD - 340
contact

job description

Popis pozice

Firma s dlouholetou tradicí, která se soustředí na engineering v textilním, automobilovém, energetickém, stavebním a nábytkářském průmyslu, hledá kolegu na pozici TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ.

Nabízíme:

-mzda od 27 000 Kč, dle dosažené praxe a pracovních výsledků

-vzdělávání

-pololetní a roční bonusy dle plnění hospodářských výsledků

-odměny za zlepšovací návrhy (tzv. Kaizen)

-dotované stravování se širokým výběrem jídel

- možnost profesního růstu

Náplň práce:

- odborná znalost technologie obrábění kovů

- tvorba a schvalování výrobní dokumentace a pracovních postupů

- zpracování dokumentace pro výrobní a nabídkové účely

Co očekáváme:

-vzdělání strojírenského nebo chemickotechnologického směru

-praxe výhodou

-organizační schopnosti

Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte:

Email: jana.dernerova@randstad.cz Tel: 778 743 768

Randstad s.r.o., Havlíčkova 404, 500 02 Hradec Králové