telefonní konzultant - příchozí hovory, ústí nad labem

posted
contact
michaela beránková, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
ústí nad labem, ústecký kraj
sector
Customer service
job type
stálý úvazek
reference number
8433
contact

job description

Aktuálně dáváme šanci všem zájemcům o novou pracovní příležitost, kteří chtějí nabýt nové zkušeností a dojmy z nové výzvy, získat zkušeností v rámci komunikace, počítačových dovedností a nastartovat tak svůj kariérní růst.

Hledáme kandidáty / i absolventy, kteří:

  • mají chuť do práce, neboji se komunikovat  a nebojí se zodpovědností
  • umí pracovat, alespoň uživatelský na PC
  • jsou to třeba absolventi, kteří ještě žádnou zkušenost nemají, ale rozhodně se jí nebrání

Za Vaší oddanost, píli a chuť pracovat Vám nabízíme:

  • základní mzdu cca 15000,-Kč btto + osobní ohodnocení 20% + provize
  • náborový příspěvek ve výší 2000,-Kč btto, první 2 měsíce
  • stravenky v hodnotě 70,-Kč/den
  • 25 dní dovolené na rok
  • zaměstnanecký tarif
  • kurzy angličtiny zdarma
  • celkově zaškolení nováčků, následný support, či možný kariérní postup

Co budete dělat:

  • odbavovat příchozí hovory zákazníku a starat se o klienty / call centrum je zaměřené na služby pro mobilního operátora
  • zpracování administrativní agendy v PC
  • směny jsou plánované dva týdny předem, takže přesně víte, kdy a jak půjdete do práce

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Kontaktní osoba: Julie Ivanisova

Email: julie.ivanisova@randstad.cz