telesales team leader, praha

posted
contact
klára polášková - 778885709, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
/77/06/2021/KP - t-3553
contact

job description

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na vývoj a poskytování mýtných služeb a telematiky, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Telesales Team Leader

co budete dělat

  • Vedení, motivace a rozvoj telesales teamu
  • Nastavování a kontrola KPIs a obchodních cílů
  • Implementace strategií zlepšujících výkon teamu.
  • Management a údržba CRM
  • Reporting vedení
  • Podpora obchodních aktivit ve spolupráci s vedoucím obchodu
  • Budování vztahů s ostatními teamy a odděleními za účelem vylepšení prodeje

co vám nabídneme

  • zajímavou fixní mzda a bonusy dle Vašich výsledků
  • možnost seberealizace na vedoucí pozici
  • různorodou práci v přátelském kolektivu
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home officu
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days a systém kafeterie, kde si sami můžete vybrat ze škály benefitů (stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, Multisport kartu, kulturní a jiné aktivity).
  • kurzy, školení a výuku jazyků přímo na pracovišti.
  • možnost návštěvy firemního psychologa 3x měsíčně
  • zaměstnaneckou palivovou kartu, na kterou tankujete za výhodné ceny.
  • jeden placený den můžete každý rok strávit jako dobrovolník, dále osobní budget na dárcovství pro organizaci podle své volby.
  • práci v moderních kancelářích v centru města, kterou zpříjemňují zvedací stoly, relaxační místnosti, letní terasa, firemní restaurace nebo stojany na kola a každý den také čerstvé ovoce.
  • neformální firemní akce

co od vás očekáváme

  • komunikativní angličtinu pro denní využití (zahraniční vedení)
  • zkušenost s vedením prodejního/obchodního teamu podmínkou
  • smysl pro kooperaci, komunikaci, přizpůsobivost a time-management.
  • logické myšlení
  • dobré prezentační schopnosti
  • pokročilou znalost MS Office včetně Excelu

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.