účetní - jaroměř

posted
contact
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
jaroměř, královéhradecký kraj
sector
Banking and financial services
job type
stálý úvazek
reference number
/2/05/2018/JD - t-173
contact

job description

Sháníme šikovnou kolegyňku, která hledá uplatnění ve mzdovém a finančním účetnictví.

Náplň práce:

- zodpovědnost za oblast finančního a mzdového účetnictví

- zpracování cca 22 mezd měsíčně

- spolupráce s účetní společností (dodavatel software)

- zodpovědnost za správu objektů

- realizace pronájmů objektů

- zpracování podkladů v podvojném účetnictví

Co od Vás očekáváme:

- ÚSO ekonomického směru

- praxe minimálně jeden rok

- PC znalosti (MS Word, MS Excel, MS Outlook)

Co Vám nabízíme:

- mzda dle zkušeností a praxe od 25.000,- CZK

- pracovní poměr na dobu neurčitou

- možnost využití firemního ubytování 2+KK v České Skalici

- příjemné a dobře zařízené pracovní prostředí

- možnost osobního rozvoje

- jednosměnný provoz od Po do Pá

Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte:

Email: jana.dernerova@randstad.cz Tel: 778 743 768

Randstad s.r.o., Havlíčkova 404, 500 02 Hradec Králové