účetní, ústí nad orlicí

posted
contact
kateřina šťastná - 602679854, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
ústí nad orlicí, pardubický kraj
sector
Economy and Corporate Finance
job type
stálý úvazek
reference number
/43/06/2018/KŠ - 317
contact

job description

Popis pozice

Náš klient se zabývá výrobou a vývojem elektrických rozvaděčů na míru dle požadavků zákazníků, dále řídicích a mechatronických systémů a kabelových sestav. Od roku 2017 také vyrábí elektrické, mechatronické, pneumatické a hydraulické systémy.

V tuto chvíli rozšiřuje tým a hledá vhodného uchazeče na pozici: ÚČETNÍ

Jaké úkoly jsou před Vámi?

·       účtování přijatých tuzemských faktur v souladu s platnou legislativou a interními postupy

·       kontrola náležitosti účetních dokladů

·       tisk, třídění a archivace dokladů

·       zodpovídá za účtování přidělené agendy (cestovní příkazy, cestovní pojištění, pokladna, platební karty,…)

·       účtování karetních operací

·       podílení se na inventarizaci závazků

·       spolupráce při měsíční a roční závěrce

Co očekáváme od kandidátů?

·       SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru,

·       praxe v oboru vítáná, není podmínkou,

·       znalost podvojného účetnictví,

·       velmi dobrá znalost práce na PC - MS Office, zejména Excel – jednoduché funkce,

·       pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost za svěřenou oblast účetnictví,

·       AJ popř. NJ na komunikativní úrovni,

·       znalost účetního software SAP vítána, není podmínkou

Co nabízíme:

·       stabilní zázemí rostoucí společnosti

·       odborné vzdělávání (školení, jazykové kurzy, apod.)

·       dotované závodní stravování (zaměstnanec platí 20,- Kč)

·       příspěvek na penzijní připojištění

·       zvýhodněné firemní telefonní tarify

·       volnočasové poukázky

·       odměna při pracovním výročí

·       roční bonus

·       práci v jednosměnném provozu