údržbář forem (m/ž), nový bydžov

posted
contact
michaela princová - 770147190, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
nový bydžov, královéhradecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/2/05/2021/MP - t-3354
contact

job description

Zahraniční společnost, která se specializuje na výrobu pryže a pryžových výrobků, hledá do svého technického týmu novou posilu na pozici údržby forem.

Chcete pracovat v úspěšné společnosti, kde se specializují nejen na automobilový průmysl ale také na potravinářský, stavební a další průmysl, který se rozvíjí? Máte pocit, že je čas na změnu? Jste technicky zaměření a máte zkušenosti na obdobné pozici? Tak hledáme právě Vás!

Náplň práce

Čištění forem a příslušenství (chemicky a tryskáním)

Drobná oprava forem a příslušenství

Montáž a demontáž forem na strojích

Kontrola fyzického stavu forem a příslušenství

co vám nabídneme

Měsíční a roční bonusy + další příplatky

5 týdnů dovolené

Stravenky v hodnotě 90 Kč

Příspěvek na penzijní připojištění

Narozeninové poukázky, pracovní či životní jubilea

Příjemná firemní kultura založená na otevřenosti a uznávání hodnot

co od vás očekáváme

Ukončené střední vzdělání v technickém oboru - výhodou

Pracovní zkušenosti v oboru představují výhodu

Základní uživatelské znalosti práce na PC

Spolehlivost, časová pružnost, vysoké pracovní nasazení

Přesný a samostatný styl práce

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.