unix / linux administrator, praha

posted
contact
markéta komínková - 771128151, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
praha, hlavní město praha
sector
IT management
job type
stálý úvazek
reference number
/33/01/2021/MK - t-2839
contact

job description

Pro našeho klienta, stabilní finanční společnost, hledáme kandidáta na pozici Unix/Linux Administrátora, který bude součástí malého týmu administrátorů. Vaším úkolem bude hlavně administrace aplikací na platformách UNIX / Linux, skriptování v shellu a zajišťování dostupnosti služeb, souvisejících s během svěřených aplikací.

Vaším úkolem bude:

  • Administrace aplikací na platformách UNIX / Linux
  • Skriptování v shellu
  • Zajišťení dostupnosti služeb, souvisejících s během svěřených aplikací
  • Zavádění aplikací do provozního prostředí
  • Práce s konfigurační databází
  • Tvorba unix serveru v ESX prostředí (WMware)
  • Péče o práva uživatelů systému - tvorba, přidělování a rušení práv
  • Pomoc L1 supportu při řešení složitějších problémů
  • Zajištění komunikace s externími dodavateli služeb - hladký provoz svěřených aplikací
  • Tvorba dokumentace

co vám nabídneme

  • Silné zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavou a motivující práci
  • Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
  • Moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv, osobní přístup
  • Bohatý program zaměstnaneckých benefitů:
  • Až 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování (100,-/den)
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění (až 2000,-/měsíc)
  • Cafeteria systém - příspěvek na dovolenou, volnočasové aktivity a osobní rozvoj (až 18000,-/rok)
  • Jazykové kurzy

co od vás očekáváme

  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Technické vzdělání
  • Angličtina na komunikativní úrovni - občasná komunikace, denně psaná forma
  • UNIX / Linux administrace
  • Shell skriptování
  • Znalost síťových protokolů
  • Znalost server-based aplikací serverů
  • Zodpovědnost, samostatnost a flexibilita

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.