vedoucí elektromechanik/čka, hradec králové

posted
contact
sabina ponikelská - 778764668, randstad hr solutions
job type

job details

posted
location
hradec králové, královéhradecký kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/117/02/2021/SP - t-3056
contact

job description

Společnost, která je hlavním hráčem v oblasti výroby brzdových kotoučů, hledá do svého výrobního týmu posilu v oblasti elektromechaniky. Co od Vás budeme potřebovat? Bezpodmínečně vyhlášku 50/78 - §8 ( pracovníci pro řízení činnosti prováděné dodavatelským způsobem a pracovníci pro řízení provozu), anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost ISO norem a zkušenosti s vedení svěřeného týmu. Co od nás budete mít na oplátku? Stabilní zaměstnání a svěřenou důvěru, možný pracovní postup, komunikace a sdílení informací s kolegy po celém světe a mnoho dalších výhod. Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se nám!

Náplň práce

  • evidence činnosti údržby do předepsaných formulářů
  • zodpovědnost za přidělené úkoly a svěřené zaměstnance
  • spoluzodpovědnost za strojní dostupnost
  • evidence veškerých náhradních dílů odebraných ze skladu
  • dodržování a dohled při dodržení kvality a bezpečnosti práce
  • řízení podle principu 5S

co vám nabídneme

  • zajímavá práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pracovního postu
  • stravenky v hodnotě 100Kč/odpracovaná směna
  • docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 13. plat
  • Cafeteria
  • další příspěvky na sport, zdraví a rekreaci
  • stabilizační příspěvek

co od vás očekáváme

  • platná vyhláška 50/78 Sb. - §8
  • orientace v slaboproudu a silnoproudu
  • orientace v elektrických rozvaděčích
  • odpovědnost za sebe a tým
  • samostatnost při rozhodování
  • schopnost řešení problémů
  • ochota učit se nové věci
  • povědomí o normě ISO IATF 16949 a 14001 - se zaměřením na údržbu (výhodou)
  • schopnost práce v nepřetržitém provozu
  • fyzická zdatnost (manipulace s břemeny)
  • zdravotní způsobilost pracovat v prašném a hlučném prostředí

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "Aplikovat". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.