vedoucí svařování – až 45 000 kč, humpolec

posted
contact
aneta marková - 778 522 028, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
humpolec, kraj vysočina
sector
Sales and business
job type
stálý úvazek
reference number
/66/04/2018/RV - 110
contact

job description

Popis pozice

Baví Vás různorodá práce nesériového typu? Máte zájem vést tým pracovníků na oddělení svařování?

Pak čtěte dál!

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství, se zaměřením na dodávky plechových dílů, práškového lakování a montáže s pracovištěm v Humpolci, hledáme nové kolegy.

Co bude náplní Vaší práce?

- řízení oddělení týmu svařovny

- organizace práce na oddělení svařovny a zajištění plynulého chodu

- zajištění kompetencí podřízených pracovníků/svářečů

- kontrola kvality, řešení výrobních vad, jejich příčin a stanovení nápravných opatření

- zodpovědnost za kvalitu výroby a BOZP na daném oddělení

- spolupráce s ostatními výrobními odděleními k dosažení stanovených úkolů a cílů

- zavádění metod trvalého zlepšování na oddělení svařování

Nabízíme

- nástupní mzdu: 35 000 – 45 000 Kč

- zajímavou práci v mezinárodní společnosti

- jistotu stabilního zaměstnání

- moderní a čisté pracovní prostředí

- práci v jednosměnném provozu

- mimořádné finanční bonusy v průběhu roku

- týden dovolené navíc

- stravenky

- vzdělávací kurzy, jazykové kurzy a firemní akce

Profil ideálního kandidáta

- SŠ nebo VŠ vzdělání se strojírenským zaměřením

- praxi min. 3 roky v oboru svařování (znalost technologií MIG, MAG, TIG a bodového

 svařování

- držitel certifikátu Welding Specialist (IWS) nebo International Welding Technologist

 (IWT) velkou výhodou

- znalost technické dokumentace a svařování (WPS)

- zkušenosti s vedením týmu svářečů výhodou

- komunikační a organizační schopnosti

- přirozený vedoucí typ se silnou osobností

- komunikativní znalost anglického jazyka výhodou