vedoucí výroby - ústí nad orlicí

posted
contact
jana dernerová - 778743768, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
ústí nad orlicí, pardubický kraj
sector
production and industry
job type
stálý úvazek
reference number
/17/02/2019/JD - t-716
contact

job description

Hledáme kolegu na pozici - VEDOUCÍ VÝROBY.

Klient vyrábí prostředky pro ochranu sluchu a dýchacího ústrojí. Dodává ochranné dýchací masky, roušky, respirátory, sluchátka, tampony a zátky do uší pro prostředí zdravotní, potravinářská, chemická, průmyslová, stavební a těžební.

Náplň práce:

  • vedení mistrů jednotlivých výrobních úseků
  • optimalizace výrobních procesů a materiálových toků
  • zodpovědnost za řízenou dokumentaci výrobních procesů
  • aktivní účast na poradách
  • koordinace denní operativy  (sestavování plánu čerpání dovolených pro pracovníky výroby..)
  • dbaní na pracovní atmosféru a motivaci pracovníků

co vám nabídneme

  • 13. plat
  • mzda od 50 000 Kč
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • firemní akce (výlet do Alp)
  • vánoční večírek
  • příspěvek na stravné

co od vás očekáváme

  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • vzdělání VŠ nebo střední odborné s maturitou
  • zkušenost s vedením většího týmu výrobního podniku
  • organizační a komunikační schopnosti

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.