vedoucí výroby v automotive 70 000 - 100 000 kč, rychnov nad kněžnou

posted
contact
martina tučková - 778764668, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
rychnov nad kněžnou, královéhradecký kraj
sector
Top management
job type
stálý úvazek
reference number
/38/06/2018/MT - 313
contact

job description

Popis pozice

Pro našeho klienta působící v oblasti automotive v Rychnově nad Kněžnou hledáme vedoucího výroby. Hledáme osobnost, která bude mít zkušenosti z výrobního automotive prostředí, manažerské dovednosti a technické znalosti. Avšak nejen to, hledáme člověka, který zároveň dokáže vést a koučovat svůj tým a být mu oporou. Vyhlížíte nyní novou pracovní výzvu?

Dejte nám o sobě vědět!

Co vás čeká:

-         řízení a optimalizace výrobních procesů, které zahrnují:

-         sledování a dodržování výrobního plánu

-          řešení  a analýzu výrobních problémů

-         řízení dle metodiky 5S

-         dohled nad denními procesy a hledání cest k zefektivnění výroby

-         technickou podporu týmů

-         vedení a koučování lidí (10 – 12 přímých podřízených)

-         denní komunikace v angličtině

Co Vám nabízíme:

-         mzdové ohodnocení  70 000 – 100 000 Kč/měs.

-         prostor pro profesní růst

-         služební automobil

-         pružnou pracovní dobu

-         5 týdnů dovolené

Co od Vás očekáváme:

-         zkušenosti v automotive na vedoucí pozici alespoň 2 -3 roky

-         SŠ/VŠ vzdělání technického směru

-         znalost metodik 5S, Kaizen, Lean manufacturing

-         znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

-         manažerské a technické znalosti odpovídající pozici

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel 778 76 46 68 nebo na mailu martina.tuckova@randstad.cz