všeobecná sestra pro intenzivní péči, hradec králové

posted
contact
sabina ponikelská - 778764668, randstad czech republic
job type

job details

posted
location
hradec králové, královéhradecký kraj
sector
Health and social care
job type
stálý úvazek
reference number
/19/10/2020/SP - t-2541
contact

job description

Do zdravotnického soukromého zařízení obsazujeme atraktivní pracovní místa. Chtěli by jste pracovat v novém, moderním medicínském prostředí, které je vybaveno technikou, která odpovídá nejnovějším trendům zdravotního prostředí? Máte zdravotní vzdělání a máte zájem se nadále rozvíjet v této oblasti nebo již máte dlouholeté zkušenosti? Ano? Tak právě tato nabídka by Vás mohla zaujmout. Hledáme všeobecné sestry na intenzivní péči, všeobecné sestry bez dohledu, zdravotnické asistenty, sanitáře, ošetřovatele a maséry. Buďte součástí jednoho z nejmodernějších nových odděleních!

Náplň práce:

  • Poskytování odborné zdravotnické péče klientům intenzivní péče
  • Plánování ošetřovatelské péče
  • Sledování, hodnocení a zaznamenávání celkového stavu klienta
  • 12 hodinové pracovní směny
  • Případné zajištění základní a speciální ošetřovatelské péče podle diagnózy stanovené lékařem
  • Vyhodnocování potřeb a úrovně soběstačnosti pacientů
  • Na základě indikace lékaře se pak podílí na poskytování preventivní, diagnostické, rehabilitační, neodkladné a dispenzární péče bez dohledu

  • Práci na hlavní pracovní poměr, po roce pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup dle dohody
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Velmi výhodné platové podmínky
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní program: příspěvek na stravování nebo stravování na pracovišti, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na letní dětské tábory, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno /3 sick days /rok
  • Možnost profesního růstu
  • Zkušenosti a know-how špičkového interního školícího zařízení ETOILE CZ a.s., které služby NIP a DIOP zajišťuje již 10 let
  • Adaptační období

co od vás očekáváme

  • Odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb.
  • Fyzickou a psychickou odolnost
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Spolehlivost a schopnost rychlého rozhodování
  • Lidský a přátelský přístup
  • Chuť se rozvíjet a stále na sobě pracovat
  • Loajalitu a pečlivost
  • Sebereflexi a zodpovědnost
  • ARIP - výhodou

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "Aplikovat". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.